День Народження для діток в будинку дитини №2

Грудень 03, 2015

3.12.2015 ми мали честь організувати велике свято, День Народження для найстарших діток у будинку дитини №2, що на вул. Антоновича.
Як вам описати наші емоції? Все було мега позитивно і весело! Велика вдячність дитячому розважальному клубу Ріо за безкоштовних аніматорів, які зробили діткам (і не тільки) справжнє свято! Конкурси, ігри, аквагрим і купу позитиву подарували чудові Міні Маус і Фіксик!
Величезна вдячність людям які допомогли влаштувати діткам свято, принесли гелеві кульки, ковпачки і корони, подарунки, солодощі і надзвичайно гарні тортики, які ледве наважились порізати))) ну і багато чого ще!
Звичайно, навіть в свято ми не забуваємо передавати такі необхідні памперси, надзичайну кількість гарнющого одягу, який ви передали діткам, різні чудові ігри розвиваючі, брязкальця і іграшки для немовлят, купу солодощів і печива, такі любимі сочки!
Надзвичайні діти, чудова атмосфера і прекрасний персонал, все це заставляє повертатись туди знову і знову з чудовим настроєм і позитивом!
Приєднуйтесь до походів і до збору допомоги, бо самі, без вас, ми б таке свято не влаштували!Всім величезна вдячність за ті емоції, які дітки змогли сьогодні відчути…

image imageimage image image image image image image image image image image

Оставить комментарий
Організація футбольного матчу для діток з ЛавроваАнонс відвідин дитячого дошкільного будинку №1

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *