Жовтень 19, 2015

Узгоджені нові дати відвідин дітей в дитячих будинках Львова (якщо дати чи час зміняться, про це буде повідомлено в групі). На одні відвідини записатись може 10-12 людей (обов’язково здорові), тому не проґавте час

1) Будинок дитини №2 по вул. В. Антоновича, 117. (орієнтуємось на 6 листопада, на 10:00. )
2) Будинок дитини №1 від 4-х до 7 років, вул. Таджицька, 21 (3 листопада, на 16:00.  Хто хоче відвідати діток на Таджицькій: ОБОВ’ЯЗКОВО придумати якісь ігри чи завдання для діток на годинку-дві (Наприклад: ліпка з глини, аплікації, малюнки…. Всі матеріали ви повинні мати з собою в розрахунку на одну групу, тобто десь на 12 діток).
3) Будинок дитини № 1 по вул. Комаринця. (дата буде відома з 2 листопада, так як директор у відпустці.

Якщо ви хочете передати речі дітям, але самі не можете піти, то пишіть Наді –http://vk.com/nadiyapokrovska або Роксоляні – http://vk.com/id37306502
Якщо ви не впевнені, що ваша придбана допомога потрапить в дитячий будинок (і такі думки бувають), то ми запрошуємо вас відвідати діток разом з нами і занести речі особисто. Якщо ж у вас немає такої можливості, то ми із задоволенням надамо вам фото-звіт.

Список речей які потрібні на Антоновича:
– підгузки будь-яких марок та розміру
– вологі серветки
– батарейки (ААА, АА, крона)
– чай для новонароджених з ромашкою
– дитяча олійка та присипка
– колготки, шкарпетки віком до 3-х років (тільки нові)
– солодощі: цукерки «Ромашка», «Зоряне сяйво», «Весела бджілка», вівсяне печиво, солодкий хрустик, соломка, банани та сезонні фрукти (печиво, фрукти і цукерки бажано купляти безпосередньо перед походом, щоб воно було свіже)
Стосовно м’яких іграшок: вони збирають багато пилу, що є шкідливим для дітей, тому просимо їх не приносити. Одяг, коляски, ліжечка цей дитячий будинок має в достатній кількості, тому на ці речі збір не проводиться.

Список на Таджицьку:
– тапочки (нові на 18-20 см ножку)
– колготи, трусики та шкарпетки (нові на 4-7 років)
– банани, яблука, груші (безпосередньо перед походом)
– канцтовари (альбоми, пластилін, клей, фломастери, олівці, стругачки, кольоровий картон, лічилки…)
– сухофрукти та горішки
– іграшки відповідно до віку
– ОДЯГ (вік від 4 до 7 років). Новий або б/у. Якщо одяг вживаний, то необхідно його випрати та акуратно скласти. Він повинен бути без латок та плям відповідно до сезону (босоніжки та шорти зараз не потрібні). Якщо у вас виникають сумніви чи цей одяг підходить, то краще його не віддавати.
– цукерки та печиво (обов’язково провіряйте дату виготовлення, щоб було свіже).
– маленькі машинки для хлопчиків та заколочки для дівчаток (хлопчиків в групах більше)
– Ще раз нагадую: хто хоче відвідати діток на Таджицькій: ОБОВ’ЯЗКОВО придумати якісь ігри чи завдання для діток на годинку-дві (Наприклад: ліпка з глини, аплікації, малюнки…. Всі матеріали ви повинні мати з собою в розрахунку на одну групу, тобто десь на 11 діток + один запасний).

Оставить комментарий
Плани та потреби

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *