Діти з Лаврова у Львові!

Лютий 22, 2016

8-1
Так, саме таким рахунком завершився товариський матч між Лаврівськими Патріотами і Галичиною. Самі віддані фанати, запекла боротьба і несамовита гра панували на стадіоні Олімпік, що на ринку Південний.
Дальше нас чекав обід, і захоплююча поїздка в Ашан, де ми просто фантастично покатались на ковзанах. Ми не могли б і мріяти про кращих тренерів, адже за 45 хвилин катання, ми вже твердо стояли на льоду ( 2 моїх позорних падіння не рахується, з ким не буває?😜), також ми поласували морозивом, діти самі наливали, посипали, змішували і поливали морозиво, тому, воно вийшло самим смачним в світі!
На останок, відпочинок в басейні “Три стихії”, що на ринку Південний, де діти змогли вдосталь поплавати і відпочити!
І звичайно, ми не відпустили наших лаврушок без подарунків, завдяки Ірині Чечеті, та її прекрасній групі з молодих мамочок, які підготували іменні подаруночки для кожного, наші любимчики поїхали додому не з пустими руками.
Ось так ми провели день з нашим улюбленим дитячим будинком з Лаврова. Хочемо подякувати всім людям, завдяки кому відбулось таке свято, в першу чергу, тренеру Галичини – Шкурлатовичу Степану Олексійовичу, який придумав це і провів усі домовленості, неймовірним гравцям Галичини за прекрасну гру, стадіону Олімпік, басейну “Три стихії”, ресторану готелю “Південний”, які зробили гарні знижки, щоб діти змогли гарно провести час, Ірині Чечеті та її друзям за подарунки, і звичайно всім небайдужим людям, які зголосились допомогти коштами, і фактично, являлись спонсорами такого фантастичного дня! Дякуємо всім за вашу небайдужість, любов і турботу!
Зазвичай, ми приїжджаємо до в гості в Лаврів, а на цей раз, запросили їх до Львова, і пообіцяли, що це не востаннє, тому всі хто хоче приєднатись, ласкаво просимо!

111

Більше фото в нашій групі – https://www.facebook.com/childrenneedyourhelp/posts/575707915929379

Оставить комментарий
Відвідини діток 19.02.2016 (Львів, Антоновича)Відвідини дітей в Роздільському дитячому будинку-інтернаті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *