Відвідини дітей в Роздільському дитячому будинку-інтернаті

Березень 19, 2016

Сьогодні ми знову відвідали дітей в Роздільському дитячому будинку-інтернаті, і знову отримали купу емоцій. Дуже багато хворих діток, які надзвичайно потребують спілкування та уваги, хочуть пригорнутися, поговорити, розпитатись про все, розказати щось про себе… Зустріли нас всі з посмішкою і радістю, показали свої кімнати і розказували хто що хоче отримати на наступний раз. Є хлопчики, які читають і хочуть отримати в подарунок історичні книги та енциклопедії, є діти, які дуже просили музичний центр і диски з українською музикою. А є діти, які не можуть сказати що вони хочуть, бо і говорити для них, це вже невимовне щастя… дітки лежачі, які не можуть промовити слова і дивлячись в їх очі, стискається від болю серце((
Ми надзвичайно вдячні людям, які допомогли нам в зборі підгузників і каш для цих хлопчиків. Ми кажемо велике спасибі всім, хто доклався в зборі взуття, одягу, шампунів, засобів догляду, побутової хімії… всім хто допоміг нам коштами, за які ми придбали солодощі, фрукти (які розлетілись за лічені хвилини), та всіх хто нам допоміг морально! Разом ми сила, яка зможе зробити світ трішки кращим!

P.S. Наступну поїздку будемо організовувати після Великодніх свят і будемо раді, якщо ви нам в цьому допоможете. Надзвичайно потрібні підгузники для дорослих та побутова хімія. Також, ви можете допомогти фінансово: (кошти витрачаються на організацію поїздок, фрукти та солодощі, покупку речей, яких не вистачає на момент поїздки)
РЕКВІЗИТИ картки Приват Банку:
5168 7556 1208 8720 Стефанів Роксоляна

Більше фото з походу – https://www.facebook.com/childrenneedyourhelp/posts/586536601513177

Оставить комментарий
Діти з Лаврова у Львові!Планування відвідин малечі

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *