Святкування Дня Народження

Грудень 09, 2016

Вчора відбулось неймовірне святкування Дня Народження страших діток на в дитячому будинку на Антоновича у м. Львів. Хочу подякувати всім хто долучився до організації цього чудового свята! Щира подяка неймовірному розважальному дитячому клубу “Ріо”, їх аніматори, які вже за приємною традицією провели захоплюючу, надзвичайно веселу програму для малят, були конкурси, танці, дивовижні бульбашки, це все зробило діточок надзичайно щаслими! Особлива подяка, за те що все це відбувалось абсолютно безкоштовно
Величезна вдячність чудовим господиням, які спекли надзвичайно гарні і смачнющі тортики. Таку красу ледь рука піднялась порізати, проте вони були не тільки гарні, але й надзвичайно смачними, діти ласували з великим задоволенням.
Велика вдячність Ірині Доунець і її неймовірним друзям, які передали такі гарні ляльки для подарунків для дівчаток, а також багато солодощів та інших важливих речей для діток, а також дівчатам з групи “Небайдужі серця” за зібрані кошти, за які були придбані подарунки для хлопчиків, чудові машинки.
Наздвичайно велика вдячність групі львівських подобовщиків, які приєднались до нас! Вони придбали і привезли дуже багато необхідних речей: дитяча косметика, вологі салфетки, памперси, солодощі, фрукти, сочки, дуже багато канцтоварів. Крім цього, ними було зібрано кошти, за які ми зможемо порадувати не один дитячий будинок, і дасть нам можливість зробити щасливим стільки діток!Дуже тішить те, що крім придбаних речей, вони прийшли розділити з нами свято, подарувати діткам свою увагу і ласку, а це є настільки важливим для тих маленьких ангелят!
Всім, всім дуже-дуже дякуємо що подарували таке прекрасне свято!
Ви неймовірні! Робити добро-це приємо!

Більше фото в нашій групі – https://www.facebook.com/childrenneedyourhelp/photos/pcb.717984098368426/717983631701806/?type=3&theater

Оставить комментарий
Листи до МиколаяПодяка

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *