Свято Миколая в Турці

Грудень 21, 2016

21.12 завдяки вашій турботі, доброті і щедрості, відвідали турківську школу-інтернат, та виступили помічниками св. Миколая, який виконував мрії діток, які вони писали в своїх листах до Миколая!
Завдяки вам, здійснилась мрія не одної дитини. Щасливі очі, з якими вони отримували ці подарунки не порівняти ні з чим! Крім листів, ми передали одяг, взуття, іграшки, хімію, солодощі. Дякуємо всім хто долучився до цього, тим, хто брав листи і купував до них подарунки, особливо приємно, що було багато таких людей, які вже брали листи і минулого року, також людям, які приносили солодощі, фрукти, хімію та інше, хто допомагав фінансово, також велика вдячність об’єднанню “ПЕРША подобова оренда Львів”, за активну допомогу в організації процесу, дякую що поїхали до діток, роздавали подаруночки та дарували їм свою любов та тепло! Всім хто приєднався до нас, велике щире дякуємо, ми зробили гарну справу, і повірте, ми отримали свою винагороду, а саме ЩАСЛИВІ ДІТИ, що може бути краще?

Більше фото за посиланням – https://www.facebook.com/childrenneedyourhelp/photos/pcb.726020220898147/726019230898246/?type=3&theater

Оставить комментарий
Організація дозвілля для діток з ТаджицькоїПодяка

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *