Про нас

 • Хто входить до нашої групи?

  Хто ж ми?

  Ми – це кілька небайдужих людей, котрі хочуть зробити життя дітей трішки кращим. Кожен з нас працює, навчається, має свій бізнес чи виховує дітей, має свої хоббі і справи, але ми намагаємось знайти час для дітей, про яких немає кому подбати. Ми не отримуємо зарплатні за нашу діяльність і не потребуємо коштів для себе, ми лишень хочемо побачити щасливу посмішку на обличчі тих діток, до яких ми приходимо, і дуже просимо вас нам допомогти в цьому.

 • Де знаходиться наш офіс?

  Відповідь:

  Ми не є офіційно зареєстрованою організацією. Це суто приватна ініціатива, яка не планує ближчим часом міняти напрямок руху. Офісу в нас немає через очевидні фінансові питання. (Якщо ви бажаєте стати нашим спонсором в цьому питанні – радо приймемо вашу допомогу). Речі ми зберігаємо вдома, до дати відвідин дитячих будинків. Тому ми збираємо сезонний одяг та речі які можна зразу відвозити дітям.

 • Як віддати речі?

  Відповідь:

  Речі ми не забираємо самостійно, так як не маємо для цього безкоштовного водія. Якщо ви бажаєте допомогти дітям, ви можете зателефонувати за номером – 096-691-44-78 (Леся) та домовитись про зустріч. 

  Також, речі можна надсилати за адресою: місто Львів, склад нової пошти №6, Хаджієва Леся Ігорівна.

   

 • Як можна допомогти?

  Відповідь:

  Ви можете допомогти речами, список яких завжди оновлюється, ви можете допомогти фінансово (на отримані гроші, перед поїздкою, закупляються фрукти та необхідні речі, яких не вистачає). Будемо безмежно вдячні, якщо ви нам допоможете транспортом, при поїздках в дитячі будинки області. Також шукаємо людей, які можуть організовувати майстер-класи для дітей та святкові шоу-програми. 

 • Чи можна відвідувати діток з нами?

  Відповідь:

  Ми будемо тільки раді, якщо до нас приєднаються люди, які хочуть провідати дітей і провести з ними трішки свого часу. Всі анонси наших поїздок розміщуються в розділі НОВИНИ. Прохання записуватись завчасно, так як часто є обмеження по кількості осіб